logo

Tavaszváró

"Tavaszi szín-kavalkád" rajzpályázat

 

A Vianni Üzletlánc sümegi, oroszlányi, bonyhádi és kisbéri üzleteiben „Tavaszi szín-kavalkád” témában rajzpályázatot hirdetett óvodai csoportoknak és kisiskolás gyermekeknek.A nyertes alkotásokat megtekinthetik honlapunkon és a facebook oldalunkon, ahol szavazhatnak is az Önök által legjobbnak tartott műre, mert a pályázatot itt még nem zártuk le. Összetett döntőt rendezünk a területi pályázaton az első háromba bekerültek között, további értékes nyereménytárgyakért. Szavazzon Ön is!

 


A nyertes pályaművek készítői:

 

Bonyhád 

Egyéni kategóriában:

Kisiskolások, III.-IV. osztály:

Szabó Anna Lili rajza Fábián Csongor rajza Brauer Izabella rajza

1. Szabó Anna Lili

(Vörösmarty Általános Iskola 4.c)

2. Fábián Csongor

(Széchenyi Általános Iskola 4.d)

3. Brauer Izabella

 (Széchenyi Általános Iskola 3.f)

_______________________________________________________________________________________________________

Csoportos alkotások kategóriában:










Liget óvoda Nyuszi csoport alkotása











Liget óvoda: Jókai Anna, Rónai Barna, Fehérvízi Botond alkotása





Liget óvoda: Hammer Milla, Ferencz Zsejke, Takács Máté, Pulai KInga, Kálozdi Cintia alkotása










1. Liget óvoda Nyuszi csoport

       







2. Liget óvoda: Jókai Anna, Rónai Barna, Fehérvízi Botond

 


3. Liget óvoda: Hammer Milla, Ferencz Zsejke, Takács Máté, Pulai KInga, Kálozdi Cintia

A nyerteseknek gratulálunk!

Oroszlány

Egyéni kategóriában:

Kis és középső csoportosok:
Molnár Bianka rajza Klúber Botond rajza Balázs Nelli rajza

1. Molnár Bianka

2. Klúber Botond

3. Balázs Nelli

_______________________________________________________________________________________________________

Nagycsoportosok:

Hideg Virág alkotása

Palotai Liliána alkotása

Juhász Vivien alkotása

1. Hideg Virág 2. Palotai Liliána 3. Juhász Vivien

_______________________________________________________________________________________________________

Kisiskolások, I.-II. osztály:


Molnár Ivett alkotása


Erdélyi Roland alkotása Czibula Dávid alkotás
 

1. Molnár Ivett  
 
 

2. Erdélyi Roland

3. Czibula Dávid

_______________________________________________________________________________________________________

Kisiskolások, III.-IV. osztály:

Király Arnold alkotása Mikite Vivien Bianka alkotása Lázár Dorottya alkotása
1. Király Arnold 2. Mikite Vivien Bianka 3. Lázár Dorottya

_______________________________________________________________________________________________________

    Csoportos alkotások kategóriában:

    Malomsori Óvoda: Mókus csoport alkotása Brunszvik Óvoda: Maci csoport alkotása
    1. Malomsori Óvoda: Mókus csoport 2. Táncsics Óvoda: Alma csoport 3. Brunszvik Óvoda: Maci csoport

     

    A nyerteseknek gratulálunk!


    Kisbér

    Egyéni kategóriában:

    Kis és középső csoportosok:

    Gunyhó Márton alkotása
    Imrek Dávid alkotása Balom Kata alkotása
     
    1. Gunyhó Márton  
    2. Imrek Dávid 3. Balom Kata

    _______________________________________________________________________________________________________

    Nagycsoportosok:

    Kakula Eszter alkotása Major Fanni alkotása Hajnal Brigitta
    1. Kakula Eszter 2. Major Fanni 3. Hajnal Brigitta
    _______________________________________________________________________________________________________
    Kisiskolások, I.-II. osztály:
    Szabó Szonja alkotása Tánczos Luca alkotása Major Jázmin alkotása
    1. Szabó Szonja 2. Tánczos Luca 3. Major Jázmin
    _______________________________________________________________________________________________________
    Kisiskolások, III.-IV. osztály:
    Szabó Rebeka alkotása Pulai Laura alkotása Farkas Violetta alkotása Horváth Krisztián alkotása
    1. Szabó Rebeka 2. Pulai Laura

    3. Farkas Violetta

    4. Horváth Krisztián

    _______________________________________________________________________________________________________

    Csoportos alkotások kategóriában:
    Kis és középső csoportosok: 
    Katica csoport alkotása Mókus csoport ( 5 évesek) alkotása
    1. Katica csoport ( 4 évesek) 2. Mókus csoport ( 5 évesek)
    _______________________________________________________________________________________________________
    Kisiskolások, I.-II. osztály:
    1. Kégl Marcell és Horváth Georgina 2. osztályosok alkotása
    1. Kégl Marcell és Horváth Georgina 2. osztályosok
    A nyerteseknek gratulálunk!

    Egyéni kategóriában:
    Kis és középső csoportosok:
    Horváth Maja Sára alkotása Egly Dóra alkotása Tóth Olívia alkotása
    1. Horváth Maja Sára 2. Egly Dóra 3. Tóth Olívia
    _______________________________________________________________________________________________________
      Nagycsoportosok:
      Sedlák Júlia alkotása Meszlényi Lilla Buela Benjamin alkotása
      1. Sedlák Júlia 2. Meszlényi Lilla
      3. Buela Benjamin

        _______________________________________________________________________________________________________

        Kisiskolások, I.-II. osztály:
        Tóth Dóra alkotása Kovács Hanka alkotása Sör Patrícia alkotása
        1. Tóth Dóra 2. Kovács Hanka 3. Sör Patrícia
        _______________________________________________________________________________________________________
        Csoportos pályaművek kategória:
        Kompanik Óvoda Süni csoport alkotása
        1. Kompanik Óvoda Süni csoport

        A nyerteseknek gratulálunk!
         

        Copyright (C) 1997-2011Vianni a Magyar Drogéria Drogéria Minden Jog Fenntartva!